Lotto europejskie

Każdy kraj europejski ma swój odpowiednik naszego Totalizatora Sportowego np. w Szwecji najpopularniejszym organizatorem gier liczbowych jest Bingolotto. Jesteśmy częścią Unii Europejskiej zapewniającej swobodę przepływu, czy w takim razie możemy grać w zagranicznej lotki?

Jedną z loterii liczbowych, gdzie mogą grać Polacy jest EuroMilions. Jest to serwis obsługujący 10 państw europejskich, w tym naszą ojczyznę. Lotto europejskie ma losowania w każdy wtorek i piątek wieczorem. Ma także całkiem wysoki wskaźnik wygranych, czyli 1 do 13. Wystarczy wytypować 5 liczb z puli 50 oraz dwie spośród 11. Wygrane wypłacane są w euro i zaczynają się od 4 euro. Najwyższe wygrane sięgają 17 milionów euro, chociaż mogą ulegać kumulacji.

Ta europejska loteria istnieje od 2004 roku i zbiera same pozytywne recenzje. Obsługuje kupony online, więc jest stosunkowo łatwa. Dodatkowo oferuje grę systemową oraz grupową w tak zwanych syndykatach. Wyniki można sprawdzać bezpośrednio na stronie, ale dostaniemy również informację mailową, jeśli zakupiliśmy zakład.

Polska czeka na swojego Euro Milionera – może będziesz nim Ty?

Może Ci się również spodoba