Czy zakłady lotto przez internet się opłacają?

Iść czy nie iść do kolektury, oto jest pytanie. Dla niektórych gry liczbowe to miła rozrywka lub ostatnia deska ratunku na prezent z okazji Dnia Kobiet czy ślubu. Niektórzy grają zarobkowo. Nie istotne do której grupy się zaliczasz, na pewno rozważałeś kiedyś zawarcie zakładu przez internet.

Jest kilka serwisów oferujących zakłady lotto online. Część z nich po prostu jest organizatorami swoich loterii. Tutaj należy być wyczulonym na oszustów i firmy-widma, które po kilku miesiącach czy tygodniach znikają wraz z niewypłaconymi wygranymi. Jednak wystarczy krótkie przeszukanie internetu oraz instytucji rządowych, żeby wiedzieć z kim mamy do czynienia.

Druga grupa to firmy oferujące wysłanie kuponu za nas. My wysyłamy zakłady lotto przez internet, a pracownik zanosi kupon do kolektury i fizycznie go zawiera. Odbiera również wygrane, które są przekazywane na konto zwycięscy. De facto świadczą usługę pośrednictwa.

Czy opłaca się zawierać zakłady lotto przez internet? Z jednej strony każdy kupon jest droższy o prowizję pośrednika, a z drugiej jeśli mamy specjalnie wyjść do kolektury, to być może nasz czas będzie cenniejszy niż kilkanaście groszy. Każdy musi przekalkulować to we własnym zakresie.

Może Ci się również spodoba