Kupon lotto online – na co zwracać uwagę

Totalizator Sportowy jest organizatorem najpopularniejszej gry liczbowej w Polsce już od wielu lat. Jednak ostatnio, szczególnie w internecie, jak grzyby po deszczu wyrastają różne kolektury online. Komu wierzyć w takiej sytuacji i kto jest realnym gwarantem wypłaty wygranej?

Otrzymując, znany wszystkim różowo-biały, kupon powinniśmy zwrócić uwagę na wszystkie dane jakie zwiera. Przede wszystkim kupony lotto mają logo i nazwę organizatora, datę i godzinę zawarcia zakładu oraz zestaw lub zestawy liczb wraz z nazwą gry. Całość opatrzona jest kodem, możliwym do odczytania w lottomacie.

Co w przypadku, gdy zakład zawieramy przy pomocy pośrednika. Gdy kupujemy kupon lotto online nie dostajemy potwierdzenia do ręki – fizycznie posiada go pośrednik, który nadał kupon. Możemy zadowolić się przelaniem wygranej na konto. Jednak wszyscy oferują usługę notarialnego przekazania kuponu za kilkaset złotych. W jakich sytuacjach się to opłaca? Przy wysokich wygranych pobierana jest dodatkowa prowizja, więc może się okazać, że nawet opłacenie notariusza wyniesie taniej. Wtedy nie pozostaje już nic innego jak odebrać osobiście wygraną.

Może Ci się również spodoba