Zdrapki lotto online wyprą zdrapki tradycyjne?

Po wejściu do kolektury zauważamy przede wszystkim lottomat, potem zapewne stojak z wynikami, a na samym końcu kolorowe zdrapki. Któż z nas nie skusił się chociaż raz na nabycie kolorowej kartki i nie czuł podekscytowania ścierając według instrukcji specjalną farbę. Okazuje się, że istnieje mnóstwo zdrapek online, dostępnych w internecie.

Przy wyszukiwaniu hasła lotto zdrapki online otrzymamy wiele stron z ofertami. Przed przystąpieniem do inwestowania należy najpierw sprawdzić firmę czy jest wiarygodna. Jeśli wszystko jest w porządku możemy rozejrzeć się za zdrapkami. Nie są one produktem Totalizatora Sportowego, ale samodzielnymi loteriami.

Autoryzowane zdrapki lotto online zaczynają się od 1 zł a kończą na kilkudziesięciu. Czyli tak jak w kolekturze po doliczeniu prowizji pośrednika. Jednak nie każdy pośrednik lotto chce zawierać zakłady-zdrapki. Wynika to z problemu udowodnienia zakupu zdrapki, a wysyłanie ich pocztą znacznie podniosłoby ich koszt.

Rynek zdrapek lotto online jest mniejszy niż typowych zakładów, ale istnieje. Więcej ofert jest za to w firmach niezwiązanych z Totalizatorem Sportowym.

Może Ci się również spodoba