Gdzie można sprawdzić wyniki euromilion?

Totalizator Sportowy to nie jedyna firma organizująca loterie liczbowe, chociaż w Polsce niewątpliwie wiedzie prym. W krajach europejskich takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Turcja, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Rosja, Francja, a teraz także w Polsce jedną z najpopularniejszych loterii liczbowych jest Euromilion.

Po wysłaniu kuponu każdy na pewno będzie chciał jak najszybciej sprawdzić, czy jego kombinacja będzie tą szczęśliwą. Wszakże można wygrać nawet 17 milionów euro. W każdy wtorkowy i piątkowy wieczór odbywa się losowanie. Najprostszym sposobem jest odwiedzenie oficjalnej strony loterii, dostępnej w polskiej wersji językowej i sprawdzenie tam jakie wybrano liczby. Wyniki Euromilion pojawiają się prawie natychmiast po losowaniu, a wraz z nimi pełna statystyka wygranych.

Dlaczego warto trzymać rękę na pulsie i sprawdzić kupon jak najszybciej? Co jakiś czas zdarza się, że nowy milioner nie zgłosi się po wygraną, chociaż można to zrobić nawet przez 90 dni. Organizator wysyła apele i zamieszcza informacje na stronie. Jednak przy przedłużającej się absencji niedoszłego szczęśliwca, wygrana przekazywana jest na cele charytatywne.

Może Ci się również spodoba