Kupon dużego lotka – zasady i wygrane

W ofercie Totalizatora Sportowego jest kilka gier liczbowych: Multi Multi (dawniej Multi Lotek), Mini (dawniej Mały Lotek), Ekstra Pensja, Lotto (dawniej Duży Lotek), Keno oraz kilkanaście zdrapek. W co grać, żeby wygrać?

Keno oraz Multi Lotek mają najmniejsze prawdopodobieństwo trafienia, szczególnie przy wyborze dużej ilości liczb, ponieważ mają największe zbiory. Zdrapki są sprawą dyskusyjną. Natomiast najlepsze są Duży i Mały Lotek.

Kupon Dużego Lotka składa się z 6 cyfr wybranych z 49, zaś Małego Lotka z 5 liczb ze zbioru 45. Są to dwie najstarsze i najbardziej flagowe produkty organizatora. Losowanie odbywają się we wtorki, czwartki i soboty w Lotto oraz codziennie w Mini. Maksymalnie można wygrać 2 000 000 zł w Dużego Lotka oraz kilkanaście tysięcy w Małego, ponieważ ostateczne wygrana zależna jest od ilości zawartych zakładów.

Duży Lotek to najlepsza gra liczbowa w Polsce. Bilansuje świetnie szanse na wygraną z kosztem kuponu. Przy graniu systemem praktycznie minimalizuje straty, więc istnieją ludzie parający się tym zawodowo. Wart jednak pamiętać, że jest to wciąż gra i ma służyć rozrywce.

 

Może Ci się również spodoba