Znaczenie kart klasycznych

Wróżenie z kart klasycznych

Karty klasyczne wróżenie to najlepszy sposób na poznanie kolei losu. Dzięki kartom można poznać odpowiedzi na różne pytania, co pozwala opracować strategie działania. Człowiek, który wie czego się spodziewać, może postępować tak, aby stworzyć jak najbardziej komfortowe dla siebie sytuacje. Istnieje kilka sposobów na wróżenie z użyciem klasycznych kart. Najprostszym jest wylosowanie jednej karty i odczytanie jej znaczenia. Każda karta mówi nam coś innego. Jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z wróżbami, karty klasyczne to pierwsze, które musisz mieć.

Ważne informacje

Przed użyciem kart, należy dokładnie zastanowić się, czego się od nich oczekuje. To bardzo ważne działanie, które wpływa na odczyt i wróżbę. Ważne jest także to, aby dobrze zinterpretować informację. Do tego potrzebna jest znajomość znaczenia kart:

  • Kiery dotyczą uczuć. Siódemka to zauroczenie, lub fałszywi przyjaciele. Ósemka oznacza pojawienie się nieporozumień. Dziewiątka to zwiastun spokojnego i szczęśliwego okresu. Dziesiątka oznacza, że spotka Cię ogromne miłosne szczęście. Walet to miły i serdeczny człowiek, przyjaźnie nastawiony. Dama to kobieta, która zawsze gotowa jest nieść pomoc.
  • Król oznacza zaufanego mężczyznę. As to ważne wiadomości.
  • Trefle dotyczą życia zawodowego. Siódemka oznacza niepowodzenia. Ósemka zwiastuje ważne zmiany i dobre perspektywy. Dziewiątka oznacza ryzyko, może spotkać Cię zawodowe niepowodzenie. Dziesiątka oznacza wielkie rewolucje. Walet to zdecydowany i młody facet. Dama to pani, która ceni sobie podstawowe wartości. Król to uczciwy facet, godny zaufania człowiek. As zapowiada zmiany, ich charakter zależy od kart, które z nim sąsiadują.
  • Piki mówią nam o sprawach zdrowotnych. Siódemka to zwiastun niemałych problemów. Ósemka oznacza zmianę, z którą jednak łatwo można sobie poradzić. Dziewiątka to złe wydarzenia oraz poważne wypadki. Dziesiątka oznacza, iż trzeba zadbać o siebie samodzielnie. Walet ostrzega przed oszustami. Dama może oznaczać, iż ktoś potrzebuje Twojej pomocy. Król oznacza mężczyznę, dobrego specjalistę.

Może Ci się również spodoba